Home ShowBiz Pengu më i madh i Morenës, ja çfarë nuk do të bënte kurrë nëse kthehej mbrapsht
Pengu më i madh i Morenës, ja çfarë nuk do të bënte kurrë nëse kthehej mbrapsht
0

Pengu më i madh i Morenës, ja çfarë nuk do të bënte kurrë nëse kthehej mbrapsht

0
0

Këngëtarja Morena Taraku është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Këtë herë Morena ka vendosur t’ju përgjigjet fansave lidhur për pyetje të ndryshme lidhur me jetën e saj profesionale, por edhe private e familjare.

Nje prej ndjekësve e ka pyetur Morenën se çfarë do të ndryshonte po të kthente kohën mbrapsht dhe ajo përgjigjet: “Sdo të bëhesha kurrë personazh publik, sepse njerëzit flasin shumë dhe kurrë nuk e dinë të vërtetën”.

Këngëtarja ka folur gjithashtu edhe për raportin e veçantë që ka me të atin, ndërsa për herë të parë ka publikuar edhe një foto të nënës së saj e cila ka humbur jetën kur Morena ishte vetëm 11 vjeçe.

morena

Morena,

Link: https://www.instagram.com/morenataraku/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3ot_WuFgqY/