Home ShowBiz Me një look të ri, Luana sjell modën e viteve 60
Me një look të ri, Luana sjell modën e viteve 60
0

Me një look të ri, Luana sjell modën e viteve 60

0
0

Moderatorja Luana Vjollca është një prej personazheve më aktive të showbizit, të cilën e shohim vazhdimisht me projekte të ndryshme në fushën e artit.

Ajo është gjithashtu shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku ndan me fansat detaje nga jeta e saj profesionale, ndërsa i mban vazhdimisht të informuar për projektet e shumta artistike që sjell herë pas here.

Këtë herë gjatë një sesioni fotografik Luana ka sjellë sërish modën e viteve 60 dhe duket vërtetë shumë bukur në fotot e postuara në instagram.

Ajo pozon pranë një makine model i vjetër, veshur e gjitha me të zeza.

Në flokë ka lidhur një shami në ngjyrë rozë një stil shumë i përhapur në vitet 60, kombinuar po ashtu me flokët e fryra, një model shumë i preferuar i atyre viteve.

“Historia e viteve 60, duhet të shkruhet ende”, shkruan ajo krahas fotove të cilat kanë marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive nga miq dhe fansa të saj.

View this post on Instagram

The history of the 60’s has yet to be written..

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/CBX4gpqnwGl/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B96hiHKHsPR/