Home ShowBiz Zëri ndryshon look, Gjiko sjell videot më të bukur të djalit ndërsa qethet duke kërcyer
Zëri ndryshon look, Gjiko sjell videot më të bukur të djalit ndërsa qethet duke kërcyer
0

Zëri ndryshon look, Gjiko sjell videot më të bukur të djalit ndërsa qethet duke kërcyer

0
0

Reperi Gjiko dhe Elita Rudi janë bërë prindër të një djali para një viti.

Vogëlushi Zëri është një fëmijë mjaft simpatik të cilin e shohim shpesh në videot dhe fotot që prindërit e tij postojnë në rrjetet sociale.

Këtë herë Gjiko ka postuar disa video ndërsa Zëri po qeth flokët dhe për ta shpërqëndruar që të mos trembet, ai ka dhënë disa lodra nëpër duar dhe i ka vendosur muzikë duke e bërë madje të kërcejë ndërsa qethet tullë.

Në fund ai ka postuar një foto të vogëlushit me flokët plotësisht të qethura dhe duket kaq i bukur.

Zëri festoi disa muaj më parë ditëlindjen e tij të parë, me një festë shumë të veçantë organizuar pranë miqve dhe familjarëve të çiftit.

zeri

Link: https://www.instagram.com/gjikotheflyboy/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8zJf2uFJ23/