Home ShowBiz Krid është njësoj si babi dhe Elgiti nuk mund të ishte më i lumtur se kaq
Krid është njësoj si babi dhe Elgiti nuk mund të ishte më i lumtur se kaq
0

Krid është njësoj si babi dhe Elgiti nuk mund të ishte më i lumtur se kaq

0
0

Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë prindër të një djali disa javë më parë.

Lajmin e dha vetë Klea me një foto nga materniteti ku zbuloi edhe emrin e vogëlushit.

Ata të dy ende nuk e kanë zbuluar portretin e vogëlushit, por nuk kanë munguar foto dhe momente të ëmbla të postuara në rrjetet sociale ku tregojnë se sa të lumtur janë dhe sa shumë ka ndryshuar jeta e tyre pas ardhjes së Krid.

Këtë herë është Elgiti që ka postuar një foto shumë të bukur të vogëlushit i cili mban veshur një bluzë me një mbishkrim shumë interesant.

“Cool si babi”, shkruhet në bluzën e vogëlushit dhe Elgiti duket kaq i lumtur për këtë fakt.

krid, elgit

Link: https://www.instagram.com/elgitdoda/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBgQi_tjT1f/