Home ShowBiz Kur flet me shoqen për Coronavirus, epo biseda mes Xhemit dhe Arbanës është më epikja
Kur flet me shoqen për Coronavirus, epo biseda mes Xhemit dhe Arbanës është më epikja
0

Kur flet me shoqen për Coronavirus, epo biseda mes Xhemit dhe Arbanës është më epikja

0
0

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu dy moderatoret simpatike të “Top Channel”, janë prej vitesh mikesha shumë të mira me njëra tjetrën.

Ato i shohim vazhdimisht nën shoqërinë e njëra tjetrës, duke bërë shopping, duke kosumuar dreka e darka, apo edhe në pushime së bashku.

Këtë herë Arbana ka treguar madje edhe bisedat që bën me mikeshën e saj lidhur me Coronavirus.

Ajo ka postuar një meme ku thuhet: “Unë duke folur me miken time për Coronavirus, ndërsa tregon dy persona që diskutojnë me njëri tjetrin për pandeminë.

“Po mendoj të testohem, ndonjëherë nuk marr dot frymë”, thotë njëri nga personat në meme

“Ti nuk merr dot fryme se je e shëndoshë”, i përgjigjet shoku, ndërkohë që Arbana ka bërë tag Xhemin në këtë postim.

Arbana

Link: https://www.instagram.com/arbanao/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B-fg2HEgEwk/