Home ShowBiz “Pamje nga zyra…”, Ermali paska ambjent për t’u patur zili
“Pamje nga zyra…”, Ermali paska ambjent për t’u patur zili
0

“Pamje nga zyra…”, Ermali paska ambjent për t’u patur zili

0
0

Ermal Mamaqi ka nisur së fundmi pushimet së bashku me Amin dhe fëmijët.

Ata kanë postuar së fundmi disa foto në jug të vendit duke treguar natyrën e bukur të bregdetit shqiptar.

Madje Ermali ka shfrytëzuar pushimet për të bërë humor, ndërsa shfaqet I shtrirë në një shtrat të improvizuar me çarçafë në një anije ndërsa shkruan: “Me pamje nga zyra…”

Në fakt kush nuk do të donte të kishte një pamje të tillë nga zyra dhe  me anë të kësaj fotoje duket sikur aktori po ngacmon të gjithë ata që janë nëpër zyra dhe nuk i kanë nisur akoma pushimet.

Ajo çka të bie në sy është edhe komenti i Amit e cila i shkruan me humor Ermalit se kur do ta bëjnë mbledhjen.

View this post on Instagram

Me pamje nga zyra.💦

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCIYgqIDQTi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBtTgUxjEuo/