Home ShowBiz Bëri tamponin për COVID-19, zbulohet përgjigjia e testit të Afërditës
Bëri tamponin për COVID-19, zbulohet përgjigjia e testit të Afërditës
0

Bëri tamponin për COVID-19, zbulohet përgjigjia e testit të Afërditës

0
0

Modelja Afërdita Dreshaj i është nënshtruar testit për COVID-19 dhe përgjigjen e ka publikuar në instagram.

Fatmirësisht modelja nuk rezulton pozitive dhe këtë e vërtetoi përmes përgjigjes së tamponit që ka kryer së fundmi.

“Negative, pa Corona”, shkruan Afërdita krahas testit duke treguar kështu se fatmirësisht nuk ka asnjë arsye për t’u shqetësuar.

Modelen e kemi parë së fundmi me pushime në Miami tek i njëjti resort ku dy vite më parë kurorëzoi në martesë dashurinë me Jakub.

Aferditaaa

Link: https://www.instagram.com/aferditadreshaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8MUKDqIgCH/