Home ShowBiz Era feston ditëlindjen, zbulohen pamjet nga festa surprizë në mesnatë
Era feston ditëlindjen, zbulohen pamjet nga festa surprizë në mesnatë
0

Era feston ditëlindjen, zbulohen pamjet nga festa surprizë në mesnatë

0
0

Era Istrefi feston sot ditëlindjen dhe nuk ka nguruar të ndajë momentet nga surpriza e mesnatës ku shfaqet duke tundur një shishe shampanjë.

Këngëtarja nuk ka treguar se kush e ka surprizuar dhe as se ku ndodhet, por shohim se ka dalë në ballkon dhe po feston duke tundur shishen e shampanjës ndërsa thotë: “Happy birthday to me”.

Era bën sot 26 vjeç dhe ka marrë urime të shumta nga miq dhe fansa të cilët nuk kanë nguruar ti urojnë asaj qindra vite të lumtura.

Nuk e dimë se ku e ka festuar ditëlindjen Era, pasi disa ditë më parë ajo u shfaq në një avion ndërsa shkruante: “Duke shkuar diku..”, por pa specifikuar se ku.

Mbas hapjes së shampanjës me siguri festa ka vijuar deri vonë, por Era nuk ka treguar të tjera detaje.

Link: https://www.instagram.com/eraistrefi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6DO2hwlM53/