Home ShowBiz Roberti nuk i ndahet Norës, zbulohet çfarë i bëri bashkë këtë herë
Roberti nuk i ndahet Norës, zbulohet çfarë i bëri bashkë këtë herë
0

Roberti nuk i ndahet Norës, zbulohet çfarë i bëri bashkë këtë herë

0
0

Era Istrefi bëri 26 vjeç 4 ditë më parë dhe pas kthimit nga udhëtimi e priste në shtëpi një super surprizë e organizuar nga motra e saj Nora, miq dhe familjarë të saj.

Krahas surprizave të shumta ajo që të binte në sy ishte edhe pjesmarrja e Robert Berishës në festë.

Ai e ka treguar vazhdimisht se ruan një raport shumë të mirë me Norën, por edhe me familjen e saj pavarësisht se janë ndarë dhe këtë e vërtetoi edhe njëherë me pjesmarrjen e tij në festën surprizë të Erës.

Roberti dhe Nora edhe pse janë ndarë tashmë prej gati një viti, vazhdojnë të jetë shumë të lidhur me njëri tjetrin për shkak të vogëlushes Renee e cila në momentet më të rëndësishme të jetës së saj i ka të dy prindërit pranë.

Link: https://www.instagram.com/eraistrefi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBL6w9SpQLA/https://www.instagram.com/p/CBab0bnHHz1/