Home ShowBiz Adelina bën ndryshimin e papritur në look, nuk do ta besoni si duket me flokë të shkurtër
Adelina bën ndryshimin e papritur në look, nuk do ta besoni si duket me flokë të shkurtër
0

Adelina bën ndryshimin e papritur në look, nuk do ta besoni si duket me flokë të shkurtër

0
0

Këngëtarja e njohur Adelina Ismajli është një prej personazheve më të dashura për publikun.

Atë e shohim rallë aktive në rrjetet sociale, por kur shfaqet e shohim gjithmonë në formë perfekte.

Këtë herë ajo ka vendosur të ndryshojë look duke pozuar me një model të ri flokësh më të shkurtër dhe me onde të theksuara.

Këngëtaren jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë ta gjatë në ngjyrë të errët dhe shumë rallë e kemi parë të eksperimentojë me lookun.

Këtë herë ajo ka vendosur të shkurtojë flokët deri në gjatësinë e supeve dhe të shfaqet me një model të ri i cili i shkon shumë.

Të njëjtin mendim kanë edhe miqtë e fansat e saj, të cilët janë të bindur se modeli i ri i flokëve e bën këngëtaren të duket edhe më e bukur.

Link: https://www.instagram.com/p/CCZKBVrhWWE/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/By-rbnFBmim/