Home ShowBiz Ariana nuk e duron dot këtë gjë tek Ermali, ja përse bëhet fjalë
Ariana nuk e duron dot këtë gjë tek Ermali, ja përse bëhet fjalë
0

Ariana nuk e duron dot këtë gjë tek Ermali, ja përse bëhet fjalë

0
0

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata i shohim shpesh nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe të fëmijëve duke postuar foto nga momentet më të bukura familjare.

Së fundmi ata të dy ndodhen me pushime në jug të vendit dhe shpesh herë i shohim teksa ndajnë me fansat në instagram, foto dhe video shumë të këndshme së bashku.

Gjatë një interviste për “Edicionin veror 2020”, Ermali tregoi ndër të tjera se çfarë nuk i pëlqen Arianës tek këngëtari.

Konkretisht Arianës nuk i pëlqen fakti që ai ka filluar të hajë shumë, sidomos tani me pushime.

Ajo i thotë shpesh që ha shumë dhe Ermali tregon se si e ka prishur dietën që mbajti për 7 ditë, gjatë periudhës së pushimeve.

Ermali tregoi gjithashtu se Ariana është çelësi i suksesit të tij dhe se gjithmonë ka qenë një mbështetje e madhe për të.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=D3vNI0y7A9M&feature=emb_err_woyt

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByFb7L_hbTW/