Home ShowBiz I kërkoi thjesht një foto në plazh, por motra e Elionës bën atë që s’jua pret mendja
I kërkoi thjesht një foto në plazh, por motra e Elionës bën atë që s’jua pret mendja
0

I kërkoi thjesht një foto në plazh, por motra e Elionës bën atë që s’jua pret mendja

0
0

Aktorja Eliona Pitarka ka nisur së fundmi pushimet dhe e shohim vazhdimisht duke postuar foto dhe video nga bregdeti.

Ajo shfaqet në formë perfekte me bikini, ndërsa pozon nga bregdeti.

Në pushimet e fundit ajo ndodhet në plazh së bashku me të motrën së cilës i ka kërkuar një foto.

E teksa ajo po merr pozicion, motra e aktores ndez kamerën dhe po e filmon dhe në momentet që ajo pret ti bëj foton vendos ti drejtojë këmbën që ta trembë dhe të humbasë ekuilibrin.

Gjatë videos ajo dëgjohet ta sugjerojë madje se si të qëndrojë, ndërsa aktorja i thotë të nxitojë pasi ka shumë vapë.

Në fund ajo dëgjohet të qeshë teksa e motra për pak rrëzohet duke dashur të bëjë foto.

View this post on Instagram

Mendova se kishte ndryshuar 🥺

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCf4RriHNDv/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CA-XMd1HT8O/