Home ShowBiz Zëri fillon të qeshë dhe nuk ndalet, Elita poston videon më të bukur të vogëlushit
Zëri fillon të qeshë dhe nuk ndalet, Elita poston videon më të bukur të vogëlushit
0

Zëri fillon të qeshë dhe nuk ndalet, Elita poston videon më të bukur të vogëlushit

0
0

Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë bërë prindër të një djali një vit e gjysmë më parë.

Ardhja në jetë e vogëlushit Zëri, solli shumë gëzim në familjen e tyre dhe ata të dy postojnë vazhdimisht foto dhe video ku i shohim gjithnjë e më të lumtur pranë vogëlushit.

Elita ka postuar së fundmi në instagram një video të Zëri që po qesh pa u ndalur ndërsa është duke parë diçka në ekranin përballë.

Vogëlushi është shumë i përqëndruar tek ajo që sheh e cila po e bën kaq shumë për të qeshur dhe me buzëqeshjen e tij të veçantë sapo na i zbukuroi ditën.

Link: https://www.instagram.com/elita.rudi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B9JrPCWlq1V/