Home Aktualitet 6 vjetori i Zahos, kryeministri poston foton unike me të birin nga festa e ditëlindjes
6 vjetori i Zahos, kryeministri poston foton unike me të birin nga festa e ditëlindjes
0

6 vjetori i Zahos, kryeministri poston foton unike me të birin nga festa e ditëlindjes

0
0

Djali i kryeministrit Edi Rama feston sot 6 vjetorin e lindjes.

Një urim special i ka ardhur atij nga motra Rea Xhillari e cila ka postuar në instagramin e saj një foto të saj me Zahon ndërsa shkruan: “Ti je shpirti i shpirtit të Universit dhe emri jot është dashuri”

Ditëlindjen e të birit e ka kujtuar edhe vetë kryeministri me një foto shumë të veçantë ku pozonin ai me bashkëshorten dhe vogëlushin.

Ata kanë pozuar me tullumbacat e kuqe që formonin emrin e Zahos si dhe një gjashtë të cilën e mbante vogëlushi.

“Zaho 6”, ka shkruar Rama krahas fotos ndërsa e shoqëron atë me një zemër të kuqe.

Link: https://www.instagram.com/p/CDDyW3IgqI0/

View this post on Instagram

ZAHO6❤️

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDD-qwBJfTK/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CCLpDA4JBh_/