Home ShowBiz “Nuk je as sa gjysma e fotos..”, Belinda i kthehet komentueses me komentin e pazakontë
“Nuk je as sa gjysma e fotos..”, Belinda i kthehet komentueses me komentin e pazakontë
0

“Nuk je as sa gjysma e fotos..”, Belinda i kthehet komentueses me komentin e pazakontë

0
0

Ish velina e emisionit “Xing me Ermalin”, Belinda Dragoti është gjithnjë shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim të tërheqë vazhdimisht vëmendjen me format e saj perfekte.

Ajo ka postuar një foto ku pozon super provokuese me bikini në plazh dhe krahas komenteve komplimentuese, vëmendjen e merr një koment nga një ndjekëse e cila shkruan: “Në rrugë nuk je as sa gjysma e fotos, mos me thenë fare”.

E mënjëhershme ka qenë edhe përgjigjia e modeles e cila nuk ja ka përtuar një përgjigje komentueses.

“Je e sigurt që sheh mirë, se je e vetmja që mendon kështu”, shkruan ajo duke ju përgjigjur komentit.

Pavrësisht kësaj Belinda ka marrë shumë komplimenta dhe fjalë pozitive krahas fotos, e cila është pëlqyer shumë nga shumica e miqve dhe fansave të saj.

View this post on Instagram

Easy tiger🐅

A post shared by Bella🌹 (@belindadragoti) on

Inkedbelindaaa_LI

Link: https://www.instagram.com/p/CDU0X66AxVf/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BwNVS3MHsbD/