Home ShowBiz Pozon pa recipeta përpara makinës luksoze, Era super provokuese
Pozon pa recipeta përpara makinës luksoze, Era super provokuese
0

Pozon pa recipeta përpara makinës luksoze, Era super provokuese

0
0

Këngëtarja Era Istrefi ka qenë shumë aktive së fundmi në rrjetet sociale ku e shohim të postojë foto nga pushimet apo nga përditshmëria e saj.

Së fundi ajo ka ndarë me ndjekësit disa foto ku pozon pa recipeta përpara një  makine luksoze.

Ajo është veshur me një palë streçe leopard ndërsa sipër duket që nuk mban reçipeta teksa pozon përpara makinës luksoze.

Era njihet për format e saj të bukura trupore dhe shpesh herë e shohim teksa poston foto ku ekspozon linjat e saj perfekte, ndërsa nuk mungojnë komplimentat nga miqtë dhe fansat e saj.

Link: https://www.instagram.com/p/CDbYXvcjjjB/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzVOVKWFclB/