Home ShowBiz Me të pasmet jashtë, Megi ka një mesazh që i habiti të gjithë
Me të pasmet jashtë, Megi ka një mesazh që i habiti të gjithë
0

Me të pasmet jashtë, Megi ka një mesazh që i habiti të gjithë

0
0

Megi Pojani një nga vajzat më të përfolura të Anabel, di se si të jetë vazhdimisht në qendërt vëmendjes.

Ajo është shumë aktive në instagram ku e shohim të postojë vazhdimisht foto nga më të ndryshmet ku shpesh herë shfaqet mjaft joshëse.

Këtë herë Megi ka vendosur të ekspozojë të pasmet me një palë bikini të zeza dhe menjëherë pas kësaj fotoje ka postuar edhe një foto hamburger.

Megi nuk ka shkruar asnjë gjë krahas fotove, por duket se miqtë dhe fansat e saj e kanë kuptuar mesazhin.

Mes të dyja fotove, shumica padyshim që do të zgjidhnin foton e parë, atë ku Megi pozon me të pasmet jashtë e madje i kanë bërë edhe komplimenta.

Link: https://www.instagram.com/p/CDg5UOCBPbu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6qnMU6hT8J/