Home ShowBiz Lori e ka ndarë mendjen, ja vendi ku dëshiron të martohet një ditë
Lori e ka ndarë mendjen, ja vendi ku dëshiron të martohet një ditë
0

Lori e ka ndarë mendjen, ja vendi ku dëshiron të martohet një ditë

0
0

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha është një prej personazheve që ngjall më së shumti kureshtje për stilin e jetës dhe është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ajo ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave duke shuar kureshtjen e tyre lidhur edhe me disa detaje nga jeta e saj private.

Konkretisht ata e kanë pyetur Lorin se këtë do të zgjidhte mes dashurisë dhe karrierës dhe ajo përgjigjet: “Të dyja mund të të ndihmojnë të rritesh, por nëse më duhet të zgjedh, atëherë do të zgjidhja një karrierë që e dashuroj”

Ndërkohë dikush tjetër e pyet Lori se cilin vend do të zgjidhte për t’u martuar, pasi dasma e Sarës ishte e mrekullueshme.

Lori thotë: “Nuk mund t’ja kaloj dasmës së Sarës, por mund të përpiqen në Capri”, shkruan ajo.

Kujtojmë se Sara dhe Ledioni u martuan me një dasmë madhështore në liqenin e Comos në Itali ku gjithçka ishte perfekte.

lori

lori1

Link: https://www.instagram.com/lorihoxha/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CB5KxRhFtv7/