Home ShowBiz Duke u larë në vaskë, Megi i vë flakën rrjetit me imazhe të nxehta
Duke u larë në vaskë, Megi i vë flakën rrjetit me imazhe të nxehta
0

Duke u larë në vaskë, Megi i vë flakën rrjetit me imazhe të nxehta

0
0

Megi Pojani është padyshim një prej personazheve më të ndjekur në rrjetet sociale dhe që gjithmonë di se si të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi ajo ka nisur pushimet dhe e shohim teksa poston foto dhe video me bikini ku shfaqet tejet provokuese.

Në disa foto të postuara në instagram ajo pozon me një palë bikini minimaliste ndërsa pozon joshëse përpara pasqyrës.

Më herët ajo ka postuar një foto nga vaska ku e shohim të ekspozojë në plan të parë këmbët me shkumë.

Kjo nuk është hera e parë që Megi shfaqet provokuese në instagram. Shpesh herë e shohim teksa poston foto dhe video ku arrin gjithmonë të tërheqë vëmendjen me natyrën e saj spontane dhe herë herë moskokëçarëse.

MicrosoftTeams-image (24)

Link: https://www.instagram.com/megipojani/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6qnMU6hT8J/