Home ShowBiz Rozana nuk i fsheh kilogramët dhe nuk mund të ishte më e bukur se kaq
Rozana nuk i fsheh kilogramët dhe nuk mund të ishte më e bukur se kaq
0

Rozana nuk i fsheh kilogramët dhe nuk mund të ishte më e bukur se kaq

0
0

Këngëtarja Rozana Radi ka postuar së fundmi një foto nga plazhi ku tregon se ka marrë disa kilogram dhe se nuk e ka aspak problem.

Ajo e shoqëron foton me një mesazh shumë domethënës duke vendosur kështu t’ju mbyllë gojën të gjithë atyre femrave apo edhe meshkujve që e gjykojnë një femër nga disa kilogram më tepër.

“Po kam shtuar kg dhe nuk më bën më pak grua tërheqëse. Nuk do të thotë që të shtosh disa kg nuk je një grua inteligjente. Nuk do të thotë që po pate celulit, burrat nuk të duan më si më parë. Është problem juaj që zgjidhni “burra” që ju duan për shalë. Është problem i të gjithave ju me adresa fallco që mjafton të kesh vënë pak bark dhe turreni me sms për bullizuar këdo që ju del përpara në rrjetet sociale. Është e thjeshtë të mos kesh fytyrë, e të gjykosh fytyrën e tjetrit. Unë jam tipi i gruas që qaj me një fil. Nuk më impresionojnë muskujt tek një burrë dhe pse i vlerësoj ata që merren me sport. Preferoj të dëgjoj nga një burrë që bisedat me mua janë ato që i pëlqejnë më shumë tek unë. Mënyra se si qesh, se si surprizohem.. Një kg më shumë në trup nuk më bën më pak të lexuar”, ”, shkruan ndër të tjera në mesazhin e saj Rozana, një mesazh që është përshëndetur dhe mbështetur nga shumë femra, miq dhe fansa të saj.

Këtë mesazh ajo e ka shoqëruar gjithashtu me hashtagun “Unë nuk jam perfekte”, duke dashur kështu të japë një leksion shumë të rëndësishëm dashurie për veten për të gjitha femrat.

Link: https://www.instagram.com/p/CDjIjCMFEJp/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDO2AuTFdkm/