Home ShowBiz I nxorri të gjitha…, Megi poston foton më të guximshme nga plazhi
I nxorri të gjitha…, Megi poston foton më të guximshme nga plazhi
0

I nxorri të gjitha…, Megi poston foton më të guximshme nga plazhi

0
0

Megi Pojani është padyshim një personazheve më karizmatik që spikati më shumë se kushdo tjetër në “Hostel by Anabel”.

Ajo është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto e video ku shpesh herë shfaqet tejet joshëse.

E tillë është edhe një foto e postuar së fundmi në instagram ku Megi pozon shtrirë nga mesi e poshtë me një palë bikini minimaliste duke mos i lënë shumë vend imagjinatës.

Ajo ka nisur së fundmi pushimet dhe e shohim shpesh teksa pozon foto e video ku shfaqet në super formë dhe shpesh provokuese duke tërhequr vazhdimisht vëmendjen e fansave.

megi

Link: https://www.instagram.com/megipojani/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8oaGgcB2ZX/