Home ShowBiz Dasëm së shpejti…, Kejsi rrëfen planet se kur dhe si do të jetë dasma me Stresin
Dasëm së shpejti…, Kejsi rrëfen planet se kur dhe si do të jetë dasma me Stresin
0

Dasëm së shpejti…, Kejsi rrëfen planet se kur dhe si do të jetë dasma me Stresin

0
0

Stresi dhe Kejsi janë vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes për shkak të raportit të tyre mes ulje ngritjeve të vazhdueshme.

Pak kohë më parë ajo la të kuptohej se mes saj dhe Stresit gjërat nuk shkonin dhe aq mirë, por vetëm pak javë më pas duket se gjërat mes tyre u rregulluan dhe tashmë janë sërish të lumtur bashkë.

Madje Kejsi në një intervistë të realizuar në kanalin e saj në YouTube  rrëfeu se paska plane për dasëm me Stresin.

Ajo tha se tani në këtë kohë pandemie, organizimi i një dasme është i vështirë, por kur ta realizojë ajo tha se dasma e saj do të jetë shumë e madhe.

Kejsi foli gjithashtu edhe për raportin që ka me prindërit e Stresit, duke thënë se me të ëmën e tij ka një raport shumë të mirë, por me të atin akoma edhe më të mirë.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=cRTITQY-HXU&feature=youtu.be

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B_46WhGgfWf/https://www.instagram.com/p/B9xIyllJdve/