Home ShowBiz Ekspozon totalisht të pasmet në plazh, Adelina djeg rrjetin me foto përvëluese
Ekspozon totalisht të pasmet në plazh, Adelina djeg rrjetin me foto përvëluese
0

Ekspozon totalisht të pasmet në plazh, Adelina djeg rrjetin me foto përvëluese

0
0

Këngëtarja Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë e një djali, gëzon forma trupore për t’u patur zili.

Atë e shohim të ekspozojë herë pas herë, trupin me bikini dhe duket në formë perfekte.

Këtë herë këngëtarja ka nisur pushimet dhe e shohim teksa pozon me një palë bikini trup, duke ekspozuar plotësisht të pasmet.

Këngëtarja ka tërhequr vëmendjen e fansave me foton e nxehtë buzë detit, ndërsa nuk kanë munguar komentet e miqve dhe fansave të cilët e kanë komplimentuar për format perfekte.

View this post on Instagram

💧💦

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDmadLklLHF/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3VIcRbFMYj/