Home ShowBiz Ti je… Si kurrë më parë Blero ka diçka për ti thënë Afronës
Ti je… Si kurrë më parë Blero ka diçka për ti thënë Afronës
0

Ti je… Si kurrë më parë Blero ka diçka për ti thënë Afronës

0
0

Blogerja simpatike Afrona Dika, ka festuar dje 28 vjetorin e lindjes. Urimet nga më të shumta, nga kolëge e miqësi ka marrë ditën e djeshmë Afrona. Por urimi i Bleros përveçse më i bukri është edhe urimi më i ndjerë prej tij. Fjalë nga shpirt kanë bërë që Blero të shkruaj për gruan e tij, për dashurinë e jetës.

“Dashuri, Krenari dhe plot fat jam permbushun nga ty gruja jem ❤️. Ti je njeri ma i mir qe une e kam njoft naj her, ti je e permbushun me edukat dhe dashni familjare. Jam njeri ma me fat qe kam pas me te taku, lutem gjdo dit qe te mbetet ashtu babyLove ❤️. Urime Ditlindja frrymarja ime”

Shumë rrallë meshkujt mund të shprehin kaq hapur ndjenjën që kanë.

 

Edhe 100 vjeçe Afrona!

Link: https://www.instagram.com/p/CDpSbgXJPGU/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDrPL-ApVhy/