Home ShowBiz Enca ekspozon krejtësisht të pasmet dhe ndez rrjetin me foton e zjarrtë
Enca ekspozon krejtësisht të pasmet dhe ndez rrjetin me foton e zjarrtë
0

Enca ekspozon krejtësisht të pasmet dhe ndez rrjetin me foton e zjarrtë

0
0

Enca është duke shijuar suksesin e dy këngëve të saj të publikuar këtë sezon veror. Bëhet fjalë për këngën “Ku mete”  e cila u pëlqye menjëherë nga publiku por edhe për super hitin e verës 2020 “Break Down” në bashkëpunim me Don Xhonin. Këngë që po kryeson majat e listave, si hitin më të dëgjuar nga publiku kudo.

Gjithashtu bukuroshja seksi është duke shijuar disa ditë pushimesh dhe së fundmi ka vendosur që të na bëjë për ujë të ftohtë me pamjen përvëluese.

Me bishtin e njëbrirëshit, me të pasmet provokuese dhe me trupin super në formë, Enca i vuri flakën rrjetit.

Link: https://www.instagram.com/p/CDt6EcjnlE4/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDjqPumnWwK/