Home ShowBiz Pas rënies në peshë, Fifi na la pa fjalë me një tjetër ndryshim
Pas rënies në peshë, Fifi na la pa fjalë me një tjetër ndryshim
0

Pas rënies në peshë, Fifi na la pa fjalë me një tjetër ndryshim

0
0

Këngëtarja Fifi ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të transformimit të saj në pamje.

Ajo ka humbur shumë kilogramë dhe ka ardhur në formë perfete vetëm përmes dietave duke i habitur të gjithë fansat e dhe miqtë e saj.

Por duket se ndryshimet për Fifin nuk kanë mbaruar ende, pasi përveç rënies drastike në peshë, këngëtarja është shndërruar së fundmi në një bionde shumë simpatike.

Ajo ka vendosur të heqë dorë nga flokët e errët dhe në dy fotot e fundit pozon me një fustan të shkurtër në ngjyrë bojëqielli dhe flokët e gjatë biondë, ndërsa në kokë mban një kapele rozë.

Fifi ka mahnitur fansat si me format e saj, ashtu edhe me ngjyrën e re të flokëve, e cila duhet pranuar që i shkon shumë.

View this post on Instagram

Dress from: @chicmeofficial

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFH0u1FAMCG/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CD7Hnv8A8ED/