Home ShowBiz “Shtatëzanë apo jo gjykojeni vetë, Tuna sapo postoi një foto me bikini
“Shtatëzanë apo jo gjykojeni vetë, Tuna sapo postoi një foto me bikini
0

“Shtatëzanë apo jo gjykojeni vetë, Tuna sapo postoi një foto me bikini

0
0

Këngëtarja Tuna u vendos së fundmi në qendër të vëmendjes pas aludimeve për një shtatëzani të dytë.

Tuna u shfaq duke kënduar në një skenë ndërsa fustani i ngushtë i tregonte barkun e rrumbullakosur duke i bërë të gjithë të dyshojnë.

Vetë Tuna nuk preferoi të jepte asnjë shpjegim, madje i futi edhe më shumë në dyshime fansat kur ju tha se deri në takimin e rradhës të rrinë në pritje nëse do të rritet apo zvogëlohet barku.

Ndërkaq në një foto të postuar së fundmi në një pishinë, Tuna pozon me bikini dhe nga ajo çfarë shohim duket se Tian nuk do të bëhet me vëlla apo me motër, gjithmonë nëse kjo foto është e kohëve të fundit.

Megjithatë ashtu siç tha edhe Tuna, gjithçka mbetet për t’u parë në vazhdimësi.

tunaaa

Link: https://www.instagram.com/tunasejdi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CCn4LLQlKPy/