Home ShowBiz Këngëtarja trondit rrjetin, publikon video duke bërë striptizëm nudo
Këngëtarja trondit rrjetin, publikon video duke bërë striptizëm nudo
0

Këngëtarja trondit rrjetin, publikon video duke bërë striptizëm nudo

0
0

Këngëtarja Miley Cyrus di se si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Këtë herë ka vendosur të tregojë përparësitë e të qënit single.

Ajo ka postuar disa video në instagram ku shfaqet duke bërë striptizën e zhveshur, ndërsa mban gjoksin me duar.

Fillimisht shfaqet duke zbërthyer pantallonat, më pas duke hequr bluzën, dhe në fund kërcen topless ndërsa mbulon gjoksin me duar.

“Të jesh single do të thotë të kesh më shumë kohë për të filmuar veten veten duke bërë striptizëm nudo me këngët e Joan Jett”, shkruan këngëtarja në njërën prej videove.

Ajo ka tërhequr vëmendjen e fansave të cilët nuk kanë munguar me komente nga më të ndryshmet lidhur me performancën e saj.

Link: https://www.instagram.com/mileycyrus/

Link: https://www.instagram.com/p/CFQDeCtpay7/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CE9hz_epU2z/