Home ShowBiz “Tre mujori na gjeti..”, Jonida poston foton dhe mesazhin më të bukur për Emin
“Tre mujori na gjeti..”, Jonida poston foton dhe mesazhin më të bukur për Emin
0

“Tre mujori na gjeti..”, Jonida poston foton dhe mesazhin më të bukur për Emin

0
0

Jonida Vokshi dhe partneri i saj Besnik Krapi u bënë prindër të një vajze tre muaj më parë.

Vogëlushja Emi ka sjellë shumë gëzim në familjen e tyre dhe të dy i shohim shpesh duke postuar foto dhe video me të voglën e tyre.

Sot tre muaj pas lindjes, Jonida i dedikon të bijës fjalët më të bukura.

Në një foto shumë të veçantë ku tregon këmbët e Emit, Jonida shkruan:

“Tre mujori na gjeti duke bërë abdominale. Si sot tre muaj më parë jeta ime mori tjetër kuptim falë teje, Emi im, drita e syve të mi, që vdes fare mama për ty”, shkruan ajo krahas fotos së të bijës.

jonida vokshi

Link: https://www.instagram.com/jonidavokshiofficial/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CCZHCAosI_g/