Home ShowBiz Kur Lori harron shishen e ujit, London i vjen në ndihmë me zgjidhjen perfekte
Kur Lori harron shishen e ujit, London i vjen në ndihmë me zgjidhjen perfekte
0

Kur Lori harron shishen e ujit, London i vjen në ndihmë me zgjidhjen perfekte

0
0

Lori Hoxha është bërë tashmë dy herë teze dhe ka një raport shumë të veçantë sidomos me London.

Atë e shohim herë pas here të postojë foto dhe video me vogëlushin i cili tashmë është rritur dhe është bërë një bukurosh i vërtetë.

Këtë herë Lori ka postuar një video në palestër ku tregon se nuk ka arritur dot të gjejë shishen e ujit dhe për këtë I ka vjedhur Londonit shishen e tij.

S’munda ta gjeja shishen e ujit sot dhe kështu që vodha të Londonit”, shkruan ajo ndërsa tregon shishen e ujit të nipit.

lori hoxha

Link: https://www.instagram.com/lorihoxha/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6xqVfOlEjG/