Home ShowBiz Një repiste e lindur, vajza e Aulonës qenka talent
Një repiste e lindur, vajza e Aulonës qenka talent
0

Një repiste e lindur, vajza e Aulonës qenka talent

0
0

Amara, vajza e Aulona Mustës është shumë e apasionuar pas muzikës rap dhe këtë sapo na e vërtetoi me një video shumë të veçantë.

Ajo ndodhet në makinë teksa është duke kënduar gjithë këngën që po dëgjon në sfond nga fillimi deri në fund pa bërë asnjë gabim.

Aulona ka postuar në instagram një video ku tregon talentin e së bijës ndërsa tregon gjithashtu se Amara për shije muzikore i ka ngjarë të atit, ndërsa muzikën popullore e kërcen si mami.

“Po ju si i keni punët me rapin? Se unë zakonisht tek fjalia e dytë e çdo këngë rap filloj e kthej popullorçe ose më bëhet gjuha gonxhe. Amara për shije muzikore i ka ngjarë babit, rap, hip hop, metal, gjëra me gangstera. Ama populloren e kërcen si mami”, shkruan moderatorja krahas videos ku Amara shpreh gjithë talentin në muzikë.

Miqtë dhe ndjekësit e moderatores e kanë komplimentuar vogëlushen, ndërsa janë mahnitur nga talenti i saj.

Link: https://www.instagram.com/p/CFUbDaiBVQ0/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CEe0kSBhQTF/