Home ShowBiz Nëse dashuria me shikim të parë do të ishte person, Tayna e ka gati një emër
Nëse dashuria me shikim të parë do të ishte person, Tayna e ka gati një emër
0

Nëse dashuria me shikim të parë do të ishte person, Tayna e ka gati një emër

0
0

Reperja Tayna ka postuar së fundmi disa foto përpara pasqyrës ku shfaqet mjaft joshëse.

Ajo pozon teksa është duke parë veten në pasqyrë dhe krahas fotos shprehet në mënyrën më motivuese për veten.

Këngëtarja shfaqet e veshur me një kanatiere të shkurtër dhe një palë bikini, ndërsa shkruan: “Nëse dashuri me shikim të parë do të ishte një person”, duke dashur të tregojë vlerësimin që ka për veten.

Këngëtarja ndodhet aktualisht në Los Angeles ku po qëndron prej disa kohësh, ndërsa po shijon suksesin e këngëve të saj të fundit.

Link: https://www.instagram.com/p/CFUCsh0gyo4/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDG8mrbAZvN/