Home ShowBiz “Rezultova pozitiv..”, Stresi i mërzitur jep lajmin e keq
“Rezultova pozitiv..”, Stresi i mërzitur jep lajmin e keq
0

“Rezultova pozitiv..”, Stresi i mërzitur jep lajmin e keq

0
0

Reperi Stresi ka njoftuar në rrjetet sociale vetëm pak minuta më parë se ka kryer tamponin dhe për fat të keq ka rezultuar pozitiv.

Ai ka shpërndarë në instagram një foto të tijën në makinë, ndërsa shkruan: “ U konfirmova pozitiv, ruani veten, po shkoj menjëherë të vetizolohem”

Ai nuk ka dhënë shpjegime të tjera se ku mund të jetë infektuar, apo se si është gjendja e tij shëndetësore, por duket se lajmi i ka shqetësuar të gjithë miqtë dhe fansat e reperit.

Kujtojmë se këngëtari sapo ka publikuar një hit të ri në bashkëpunim me Morenën.

“Bad Girl” e publikuar vetëm një ditë më parë ka rezultuar e suksesshme dhe është pëlqyer nga fansat e dyshes.

stressss

Link: https://www.instagram.com/stresi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CB306xtJYBU/