Home ShowBiz “Procesi më i bukur në botë”, Olta pozon duke i dhënë gji të birit
“Procesi më i bukur në botë”, Olta pozon duke i dhënë gji të birit
0

“Procesi më i bukur në botë”, Olta pozon duke i dhënë gji të birit

0
0

Olta është bërë nënë për herë të parë në fund të muajit gusht.

Ajo solli në jetë një djalë dhe që prej atij momenti e shohim shpesh duke pozuar me të birin.

Së fundmi ka sjellë një foto shumë të këndshme duke i dhënë gji të birit dhe duke e konsideruar këtë is procesin më të bukur në botë.

Olta prej kohësh tashmë është shpërngulur në Spanjë ku po jeton pranë partnerit dhe ku lindi djalin e saj.

Ajo dhe partneri vendosën ta quajnë vogëlushin Amar një emër që vjen nga hebraishtja dhe që do të thotë i përjetshëm, ndërsa na arabishtja do të thotë hënë.

View this post on Instagram

Procesi me i bukur n’bot🧿💙 #amar

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Link: https://www.instagram.com/p/CGSjkPGHoXE/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CFcuMhUH7g2/