Home ShowBiz Edhe pse të ndarë, Nora nuk heq dorë nga mbështetja për Robertin
Edhe pse të ndarë, Nora nuk heq dorë nga mbështetja për Robertin
0

Edhe pse të ndarë, Nora nuk heq dorë nga mbështetja për Robertin

0
0

Nora Istrefi dhe Robert Berisha tashmë janë ndarë prej më shumë se një viti.

Ndarja e tyre bëri goxha bujë në media, por pavarësisht kësaj, Roberti e ka thënë vazhdimisht se ai dhe Nora do të jenë gjithmonë bashkë për vajzën e tyre Renee.

Këtë madje ata të dy e kanë vërtetuar shpesh herë, duke qënë se i kemi parë vazhdimisht nën shoqërinë e njëri tjetrit në evente të rëndësishme familjare.

Përveç kësaj ata të dy e kanë treguar se e mbështesin njëri tjetrin edhe profesionalisht.

Konkretisht Roberti do nisë këtë të premte një projekt të ri, këtë herë si moderator dhe Nora ka vendosur që ta mbështesë duke shpërndarë në instagramin e saj promon e emisionin të tij.

Edhe Roberti e ka mbështetur ish bashkëshorten profesionalisht në rastet kur ajo ka publikuar këngë të reja, duke i promovuar edhe vetë ai në instagramin e tij.

noraaa

Link: https://www.instagram.com/noraistrefi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBab0bnHHz1/,https://www.instagram.com/p/CGNlKieJbJu/