Home ShowBiz Arbana kthehet në shtëpi me Diellin, nuk do ta besoni çfarë surprizë e pret
Arbana kthehet në shtëpi me Diellin, nuk do ta besoni çfarë surprizë e pret
0

Arbana kthehet në shtëpi me Diellin, nuk do ta besoni çfarë surprizë e pret

0
0

Arbana Osmani u bënë nënë për herë të dytë para dy ditësh.

Ajo solli në jetë një tjetër djalë të cilin ajo dhe Eduardi vendosën ta quanin me emrin unik Diell.

Moderatorja është rikthyer sot nga materniteti në shtëpi ku e pret një super surprizë organizuar nga Eduardi dhe Xhemi.

Ka qenë mikësha e saj Xhemi që ka postuar një foto me Arbanën në mes të ambjentit festiv me tullumbava, lodra dhe me një shkrim mirë se ardhjeje për vogëlushin.

“Mirë se erdhe vogëlushi Diell”, shkruhet në një prej dekorimeve festive, ndërsa dy mikeshat mbajnë dy arusha të mëdhenj në duar.

Krahas fotos së shpërndarë nga Xhemi nuk kanë munguar urimet e shumta nga miq dhe ndjekës të vajzave.

Link: https://www.instagram.com/p/CGmmwaTHF7S/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CETh9gmAdxa/