Home ShowBiz Duke luajtur me Duam, Miriam sjell momentin më të bukur pranë fëmijëve
Duke luajtur me Duam, Miriam sjell momentin më të bukur pranë fëmijëve
0

Duke luajtur me Duam, Miriam sjell momentin më të bukur pranë fëmijëve

0
0

Bota e bukur e Miriam, këngëtarja sjell videon më të veçantë pranë Duam

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë padyshim një prej çifteve më të dashura të showbiz.

Ata të dy janë bërë së fundmi prindër për herë të dytë, pas ardhjes në jetë të vogëlushit Duam me të cilin shpesh herë i kemi parë të ndajnë momente shumë të bukura në rrjetet sociale.

Këngëtarja na ka treguar edhe këtë herë botën e saj pranë fëmijëve ku shohim se si luan me vogëlushin Duam.

Ajo ka postuar një video shumë të ëmbël të djalit ndërsa është duke e kapur nga duart dhe duke luajtur me të, ndërsa Ameli është shtrirë në divan.

“Bota ime”, shkruan Miriam krahas videos ku luan me të voglin e saj dhe kjo është padyshim një prej videove më të bukura që ajo ka postuar ndonjëherë me fëmijët.

Link: https://www.instagram.com/miriamcani/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CC5Y7PQF0BH/