Home ShowBiz Amar kthen kokën nga kamera dhe dashur pa dashur e zbuloi vetë portretin e tij
Amar kthen kokën nga kamera dhe dashur pa dashur e zbuloi vetë portretin e tij
0

Amar kthen kokën nga kamera dhe dashur pa dashur e zbuloi vetë portretin e tij

0
0

Olta Gixhari është bërë nënë e një djali në fund të muajit gusht të vitit që shkoi.

Ajo dhe partneri e quajtën vogëlushin Amar dhe deri tani aktorja ka shpërndarë disa foto me të vogli, por është kujdesur gjithmonë që t’ja mbulojë fytyrën.

Por këtë herë ka qenë vetë vogëlushi që në një video të Oltës përpara pasqyrës ndërsa ishte me kurriz në krahët e mamit ka vendosur krejt papritur të kthejë kokën nga kamera duke para në pasqyrë.

Në këtë moment vogëushi e zbulon vetë portretin dhe është kaq i ëmbël.

Megjithatë aktorja nuk e ka lënë për një kohë të gjatë dhe menjëherë e ka drejtuar kamerën nga restoranti ku ndodhej me të birin.

Olta është duke jetuar aktualisht në Spanjë së bashku me partnerin e saj dhe djalin prej më shumë se një viti.

Link: https://www.instagram.com/oltagixhari/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CId3LcAnPgB/