Home ShowBiz Dua Lipa shtatëzanë… ja fotoja që ngriti dyshimet
Dua Lipa shtatëzanë… ja fotoja që ngriti dyshimet
0

Dua Lipa shtatëzanë… ja fotoja që ngriti dyshimet

0
0

Një foto e këngëtares Dua Lipa ka bërë që të shpërthejnë komentet për një shtatëzani të mundshme të saj.

Këngëtarja ka postuar në instagram dy foto ku pavarësisht se nuk dyshohet asnjë gjë nga barku, krahas tyre ajo ka vendosur si emoji disa biberona, bebe e arusha duke bërë që të gjithë të mendojnë se ajo mund të jetë shtatëzanë.

Kjo u duk qartë edhe në kometet e shumta krahas fotos ku shumë njerëz kanë hamendësuar se ajo mund të jetë shtatëzanë.

Por Dua ka vendosur ti përgjigjet me humor njërit prej ndjekësve të saj në Tëitter dhe duke shuajtur njëherë e mirë thashethemet mbi këtë temë.

“A është shtatëzanë”, shkruan njëri prej ndjekësve, të cilit Dua i është përgjigjur: “Ushqimi zemër”, çka nënkupton se në fakt nuk ka asnjë gjë të vërtetë në aludimet për shtatëzani.

Kujtojmë se Dua është në kulmin e karrierës së saj dhe për momentin është e fokusuar në muzikë.

duaok

 

Dua lipa

Link: https://twitter.com/DUALIPA

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJMNJSAMJQB/