Home Lifestyle Era me xhaketën që kushton sa qimet e kokës, nuk do ta besoni çmimin marramendës
Era me xhaketën që kushton sa qimet e kokës, nuk do ta besoni çmimin marramendës
0

Era me xhaketën që kushton sa qimet e kokës, nuk do ta besoni çmimin marramendës

0
0

Këngëtarja Era Istrefi ka dalluar gjithmonë për stilin e saj unik në të veshur.

Atë e shohim gjithmonë me veshje unike duke provuar tendencat e kohës dhe duke qenë në një hap me trendet e momentit.

Faqja “shqip.closet”, ka zbuluar shifrën e xhaketës prada që, Era ka veshur në postimin e saj të fundit.

Ajo është një xhaketë e shkurtër por e trashë në ngjyrë gri me material leshi dhe Kashmiri.

Sipas faqes xhaketa ka një çmim goxha të kripur dhe për të gjithë ata që janë të interesuar, kjo xhaketë i ka kushtuar Erës plot 2250 euro.

era

eraa

Link: https://www.instagram.com/p/CKRkVAmL0yQ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CIBKsOYDQNB/