Home ShowBiz Nga vajzat e “Përputhen”, tek ato të “Love Story”, Atdheu kapet mat me njërën prej tyre
Nga vajzat e “Përputhen”, tek ato të “Love Story”, Atdheu kapet mat me njërën prej tyre
0

Nga vajzat e “Përputhen”, tek ato të “Love Story”, Atdheu kapet mat me njërën prej tyre

0
0

Atdheu një prej djemve më simpatik të “Përputhen”, për të cilën kanë shprehur simpati thuajse të gjitha vajzat, këtë herë i ka hedhur sytë nga “Love Story”.

Drita Perhati njëra prej vajzave që është eleminuar pak kohë më parë nga Saimiri është parë në një bar së bashku me Atdheun.

Ata të dy duken shumë të lumtur teksa kërcejnë dhe buzëqeshin nën tingujt e muzikës.

Videon e ka postuar vetë Drita në instagram, ndërsa i ka bërë tag Atdheut.

Ata duken shumë të afërt me njëri tjetrin, megjithatë nuk dihet se si janë njohur dhe çfarë raporti kanë me njëri tjetrin.

Kujtojmë se Drita është eleminuar nga Saimiri disa javë më parë, ndërsa nuk pati asnjë takim me të.

Link: https://www.instagram.com/dritaperhati/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJI75dgJZxC_4a7lle9DvmJPtF7pMrz_Xvj0TM0/