Home ShowBiz Prindër për herë të dytë, Elita dhe GJiko zbulojnë portretin e vajzës dhe emrin unik
Prindër për herë të dytë, Elita dhe GJiko zbulojnë portretin e vajzës dhe emrin unik
0

Prindër për herë të dytë, Elita dhe GJiko zbulojnë portretin e vajzës dhe emrin unik

0
0

Elita dhe Gjiko u bënë prindër për herë të dytë, këtë herë me një vajzë.

Ka qenë Elita ajo që ka postuar fotot e para me vogëlushen në duar nga materniteti ndërsa ka zbuluar gjithashtu veç portretit dhe emrin unik të vogëlushes.

Ata kanë vendosur ta quajnë vajzën me emrin e veçantë Bota, ndërsa në fotot e postuara në instagram vogëlushja duket kaq e ëmbël në krahët e prindërve të saj.

“Familja jonë u kompletuar, dje mbërriti mes nesh, ëngjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli”, shkruan ndër të tjera Elita krahas fotos, ndërsa shohim se ka marrë pafund mesazhe nga miq e fansa që i urojnë vogëlushes jetë të gjatë e të lumtur.

Elitttaaaa

elitaaaaaa

elitt

Link: https://www.instagram.com/p/CMABL6fh3Hr/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJRSlsiB02V/