Home ShowBiz Oriola dhe Anxhela bëjnë xing me të njëjtin bikini, kujt i duket më bukur…
Oriola dhe Anxhela bëjnë xing me të njëjtin bikini, kujt i duket më bukur…
0

Oriola dhe Anxhela bëjnë xing me të njëjtin bikini, kujt i duket më bukur…

0
0

Oriola Marashi dhe Anxhela Martini janë padyshim dy prej modeleve më tërheqëse shqiptare.

Me tipare dhe linja perfekte ato dinë se si të jenë në qendër të vëmendjes sa herë që shfaqen në publik.

Këtë herë Oriola ka postuar një foto të të dyjave ndërsa shfaqen me të njëjtin bikini ngjyrë blu, kombinuar me një fund të shkurtër.

Matchy Matchy me fiksimin e saj versioni femër”, shkruan Oriola krahas fotos ku të dyja duken në mënyrë perfekte.

Se kush duket më bukur këtë mund ta gjykoni ju, pasi të shihni foton.

Anxhela, oriola

Link: https://www.instagram.com/oriolamarashi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CLuN2DxApcY/

https://www.instagram.com/p/CINpC4EH4Cc/