Home ShowBiz Jennifer Lopez i shuan shpresat Alex Rodriguez, rikthehet në krahët e ishit Ben Affleck
Jennifer Lopez i shuan shpresat Alex Rodriguez, rikthehet në krahët e ishit Ben Affleck
0

Jennifer Lopez i shuan shpresat Alex Rodriguez, rikthehet në krahët e ishit Ben Affleck

0
0

Alex Rodriguez thuhet se po mban shpresë se ai dhe Jennifer Lopez do të kthehen së bashku.

Alex është shkatërruar nga ndarja dhe po e ka të vështirë të pranojë “të vërtetën e vështirë” që ajo u afrua me ish-partnerin Ben Affleck.

Një person i brendshëm i tha US Weekly: “Alex është ende shumë i hidhëruar nga ky vendim dhe po e vuan shumë këtë situatë të vështirë.

Të shohësh atë duke vrapuar drejt në krahët e Benit është një goditje e vërtetë që dhemb,- thonë burime prnë tij

“Është një pjesë e tij që ende mban shpresën se ata do të përfundojnë përsëri së bashku, por thellë brenda tij iu desh të pranonte të vërtetën e ashpër që ajo është me ishin e saj Benin.

Sa për Jennifer dhe Ben, dyshja nuk po ndiejnë presionin për të zyrtarizuar marrëdhënien e tyre, por nëse gjërat vazhdojnë të shkojnë mirë mund të kemi një finalizim në të ardhmen.

Linku: https://oanow.com/people/alex-rodriguez-clings-onto-hope-of-jennifer-lopez-reconciliation/article_f1967f1f-587c-5dcb-9cda-debd510e612c.html

Burimi i fotos: https://oanow.com/people/alex-rodriguez-clings-onto-hope-of-jennifer-lopez-reconciliation/article_f1967f1f-587c-5dcb-9cda-debd510e612c.html