Home ShowBiz Arjola Demiri lëshon dorën e fotove, vjen më e nxehtë se kurrë për ndjekësit
Arjola Demiri lëshon dorën e fotove, vjen më e nxehtë se kurrë për ndjekësit
0

Arjola Demiri lëshon dorën e fotove, vjen më e nxehtë se kurrë për ndjekësit

0
0

Aktorja Arjola Demiri është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ndryshe nga herët e tjera Arjola ka ardhur me poza të guximshme. Ajo shfaqet me bikini me forma joshëse që nuk të lënë aspak përshtypjen e një mami me tre fëmijë.

Për sa i përket aktrimit pandemia i ka penguar të gjithë por në daljet e saj të fundit ajo u shpreh se janë shumë projekte në proces dhe të gjithë mezi i presim.

Për sa i përket jetës private deri më tani dimë se nuk ndodhet asnjë mashkull zyrtarisht në jetën e saj.

Linku: https://www.instagram.com/p/CRyU-EEl0W8/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/arjolademiri/