Home ShowBiz Çfarë ndodhi! Rudina shkëmben komente fyese me ndjekësit
Çfarë ndodhi! Rudina shkëmben komente fyese me ndjekësit
0

Çfarë ndodhi! Rudina shkëmben komente fyese me ndjekësit

0
0

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të njohura. Ajo është mjaft aktive në rrrjete sociale dhe së fundmi ka ndarë me ndjekësit një shprehje.

‘Të gjithë të rriturit kanë qenë fëmijë, por jo të gjithë e mbajnë mend’, duke shtuar se janë me fat ata që e ruajnë ende fëmijën brenda vetes.

Ndjekësit i janë kundërvënë me komente të cilat nuk kanë pasur lidhje me postimin.

Komenti që tërhoqi vëmendjen e ndjekësve dhe atë të Rudinës ishte:

‘Ti s’di të shprehesh në tv, do shprehesh këtu’, që sigurisht as Rudina nuk e ka lënë me kaq, duke i shkruar me ironi,

‘Dhe ty që të duket vetja inteligjent medemek.’

https://www.instagram.com/p/CUWy4vuosJ2/

Linku: https://www.instagram.com/p/CUWy4vuosJ2/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/rudinamagjistari/