Home ShowBiz ‘Gjysma e djemve nuk ti hedhin sytë’, konkurrenti shpërthen ndaj Tolës
‘Gjysma e djemve nuk ti hedhin sytë’, konkurrenti shpërthen ndaj Tolës
0

‘Gjysma e djemve nuk ti hedhin sytë’, konkurrenti shpërthen ndaj Tolës

0
0

Artani që për shumicën njihet si vëllai i Mevlanit ka debatuar ashpër në studio me Tolën.

Ajo ka ndërhyrë në takimin e Ritvanës dhe të Artanit duke dhënë mendimin e saj.

Artani i ka marrë komentet personale dhe ka vendosur ta ofendojë keq fare Tolën.

Nëse nuk do të ishe në atë vend ku je gjysma e djemve as sytë nuk do ti hidhnin. Bseda mes dyshes ka vijuar me tone të ashpra.

Artani i kërkon të jetë më e vëmendshme me situatat që ndodhin në studio por kjo e fundit ka filluar të pyese djemt se kush nuk dëshiron të dalë në takim me të.

Linku: https://www.instagram.com/p/CVN9a2Xo-GQ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/perputhen_tch/