Home ShowBiz Pas sqarimit në program, Jasmina surprizon Andin për ditëlindje
Pas sqarimit në program, Jasmina surprizon Andin për ditëlindje
0

Pas sqarimit në program, Jasmina surprizon Andin për ditëlindje

0
0

Andi dhe Jasmina prej muajsh bëjnë lëmsh rrjetin me zënkat dhe thashethemet mbi jetën private.

Pak kohë m parë dyshja u përballën në Për’Puthen Prime.

Ky takim nuk sqaroi asgjë në kamera. Andi pak ditë më vonë ka pasur ditëlindjen dhe Jamina ka vendosur të shkojë deri në Kosovë për ta surprizuar.

‘Erdhi në Kosovë për ditëlindjen time dhe më surprizoi. Pavarësisht çfarë ndodhi i thashë e vlerësoj dhe faleminderit shumë, pastaj ajo filloi me ato të vetat. Po në Prime çfarë nuk tha dhe pastaj bën të kundërtën.
Unë përballjen e pranova se reflektova rreth asaj çka ajo kishte thënë, plus ja kemi borxh produksionit dhe përkrahësve. Unë e kam mbyll kapitullin, thjesht doja një raport të mirë’.

Kujtojmë se ata dolën si çift nga programi por rrugës gjërat ndryshuan.

Linku: https://www.instagram.com/perputhen_tch/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/perputhen_tch/