Home Aktualitet Goditje e trishtë për sportin, ndahet nga jeta në moshën 34 vjeçare sportisti i njohur
Goditje e trishtë për sportin, ndahet nga jeta në moshën 34 vjeçare sportisti i njohur
0

Goditje e trishtë për sportin, ndahet nga jeta në moshën 34 vjeçare sportisti i njohur

0
0

Sporti ka marrë një lajm të trishtë Clint Arlis është ndarë nga jeta papritur në moshën 34 vjeçare.

Clint Arlis u nda nga jeta në moshën 34 vjeçare, njoftoi motra e tij Taylor

‘Me pikëllim të madh ju them se familja ime ka humbur mikun tim më të mirë dhe vëllain më të madh Clint në mëngjesin e 11 janarit”, shkroi ajo në Facebook.

Taylor shtoi se detajet e shërbimit të tij do të jepeshin më vonë, por nuk zbuloi shkakun e vdekjes.

Arlis u eliminua në javën e tretë të sezonit 11, i cili u transmetua në vitin 2015. Në vitet që nga shfaqja e tij në reality show-n e takimeve, Arlis fshiu llogaritë e tij në rrjetet sociale.

Linku: https://pagesix.com/2022/01/14/clint-arlis-bachelorette-alum-dead-at-34/

Burimi i fotos: https://pagesix.com