Home ShowBiz Nuk ndalojnë të papriturat për Bora Zemani, ja çfarë i ndodhi këtë herë moderatores
Nuk ndalojnë të papriturat për Bora Zemani, ja çfarë i ndodhi këtë herë moderatores
0

Nuk ndalojnë të papriturat për Bora Zemani, ja çfarë i ndodhi këtë herë moderatores

0
0

Bora Zemanit i ka ndodhur e papritura në emision dhe këtë herë shkaku ka qenë vetë moderatorja.

Konkurrentët i kanë kërkuar që Bora ti ndjekë në Instagram.

Bora premton se do ti ndjekë në rrjete sociale kur programi të mbarojë.

Kjo situatë ka bërë që konkurrentët të braktisin studion.

Ky vit për moderatoren ka qenë një sukses i vërtetë si në rrjete sociale dhe në aspektin profesional.

Linku: https://www.instagram.com/stories/borazemani/2756052659026084765/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/borazemani/